Show Bizz

Një gafë e madhe vërehet në këtë foto të motrave Kardashian

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

A e keni ditur se Kim Kardashian ka gjashtë gishta në këmbën e majtë?

Kim nuk e ka ditur as vet këtë, derisa fansat kanë vërejtur në një fotografi të psotuar së fundi për reklamën e koleksionit më të ri të saj me motrën Kylie Jenner.

E ndërhyrjet në fotografi edhe një herë kanë dështuar në fotot e motrave të familjes së njohur, përcjell Gazeta Express.

Këtë herë në këmbën e majtë të Kim Kardashian kjo ndërhyrje ka rezultuar me shtimin e numrit të gishtave.

Edhepse detaj shumë i vogël, fansave me sy të mprehtë nuk ka pasur se si t’i ikë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto