Sport

Një futbollist aziatik i bashkohet Arbërisë në stërvitje

Në fotografitë e stërvitjeve të ditës së djeshme tek Arbëria bie në sy edhe prezenca e një futbollisti të panjohur i cili nuk është pjesë e skuadrës për momentin.

Sipas informacioneve të Gazetës Olle, futbollisti ka ardhur tek Arbëria me ndërmjetësim dhe do të mbetet këtu për të paktën një kohë deri sa të rikthehet në formën optimale për lojë.

Se a do qëndroj ai tek Arbëria edhe pasi të rikthehet në formë apo jo mbetet të shihet, gjithçka raportohet të jetë në dorën e trajnerit Arbnor Morina i cili do vendos se a do e mbajë futbollistin apo jo.

Gazeta Olle do të i’u sjellë emrin e futbollistit, pozicionin e tij por edhe klubet në të cilat ka luajtur shumë shpejtë

Postime të ngjajshme
Sport

LIVE LIGA E PARË: Rezultatet – Xhiro 7

Sport

Barcelona – Real Madrid, dy skuadrat me disa mungesa – formacionet e mundshme të El Clasicos

Sport

Eliminohet Laura Fazliu

Sport

Trepça ’89 i uron ditëlindjen themeluesit të “Torcidës”