Sport

Një engjèll gëzon familjen e gjyqtarit Genc Nuza

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gjyqtari i njohur kosovar Genc Nuza ka ardhur me njè njoftim fantastik në rrjetet sociale, shkruan BlicMedia.

Nuza ka njoftuar se ai dhe gruaja e tij janë bërë me një vajzë.

Ky është njoftimi i gjyqtarit.

Falënderimi i takon ALLAHUT të Madhërishëm që sot na bekojë mua dhe gruan time me vajzën tonë Anika Nuza .

Titulli prind qenka dhurata më e mirë e jetës andaj lutem që vajza ime dhe gjithë fëmijët e botës të kenë shëndet , fat jetë të gjatë dhe të lumtur .

Anika Nuza 31/08/2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv