Show Bizz

Një bukuri e rrallë si Majlinda Zeka

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Emri saj lakohet mjaft shpesh në mediat rozë. Arsyje për këtë fillimisht ishte lidhja me reperin Majk, e tani Majlinda ka krijuar emër e famë të veten.
Por, nuk është arsye e vetme veç ish lidhja me reperin e njohur ato që e bënë të famshme Majlindën, bukuria që posedon modelja dhe linjat trupore e kanë bërë tani një femër që secili mashkull do e ëndërronte, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa jemi mësuar të na sjellë çdo herë imazhe joshëse e provokuese, natyrisht që Majlinda nuk mungon as me selfie të bukura.

Me një sharm e bukuri të thjeshtë, mund ta vëreni se modelja veç po zbukurohet.

A nuk iu duket kështu?/Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto