Lajme

Një 22-vjeçar shqiptar vdes nga COVID-i

22 vjeçari Agan Ramadani nga fshati Çerkez ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. I ndjeri nuk kishte sëmunde të tjera shoqëruese.

Njoftimi nga familjarët:
Të All-llahut jemi dhe te Ai do të kthehemi.
Ka ndërruar jetë Agan Ramadani nga F.Çerkez.
U shprehim familjes ngushëllimet më të sinqerta ndërsa të ndjerit Xhenetin. /frontonline.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë