Sport

Nisma fantastike e skuadrës gjermane, kush merr vaksinën fiton biletë falas

Skuadra e Freiburgut bnë Bundesligë ka gjetur një mënyrë për të kontribuar në parandalimin e infektimeve me Coronavirus.

Klubi gjerman ka njoftuar se kushdo që do të vaksinohet mes të premtes dhe të dielës në panairin e Freiburgut do të ketë mundësinë të marrë një biletë falas për një ndeshje që do të zhvillohet në shtëpi.

Drejtuesit e kësaj skuadre kanë vënë në dispozicion 1100 bileta për tifozët që do të vaksinohen.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar