Lajme

Nikoqiri i dasmës në Klinë i teston të gjithë dasmorët për COVID-19

Një familje nga Klina në ahengun e saj ka vendosur që të gjithë të ftuarit t’i testojë për COVID-19.

E kjo gjë u mirëprit nga të ftuarit teksa e cilësuan si një formë të mirë të organizimit e se do ta shijojnë edhe më shumë ahengun.

Organizatori i dasmës, Agim Shpati, tha se të gjithë ata që do të rezultojnë pozitivë nuk do të mund të marrin pjesë në dasmë.

Ndryshe, rastet pozitive me COVID-19 janë rritur në Kosovë.

https://www.youtube.com/watch?v=1qwG2ljB_fQ&feature=emb_title

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar