Show Bizz

Nicki Minaj heq dorë nga muzika për të ‘krijuar familje’

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj, pretendon se po tërhiqet nga muzika për të “pasur familjen time”, sipas një postimi që ka bërë së fundmi në rrjetin social, Twitter.

“Kam vendosur të dalë në pension dhe të kem familjen time. E di që ju jeni të lumtur tani. Për adhuruesit e mi, vazhdoni të më përgjigjeni, bëni atë deri sa të vdesë për mua, në kutinë që askush nuk më kontrollon. J dua për jetë ”thuhet në postim, duke u mbyllur me disa ’emoji’.

Nuk ishte e qartë menjëherë nëse ky postim është serioz apo jo, një lutje për vëmendje, ose siç sugjeron fjalia e dytë, një veprim i mospërfilljes ndaj urrejtësve të paspecifikuar.

Sa i përket aspektit familjar, muajin e kaluar, ajo tha në emisionin e saj në “Queen Radio” se ajo dhe i dashuri Kenneth Petty do të martohen “në 80 ditë”.

Minaj ndryshe është përballur me kritika publike për romancën e saj me Kenneth, një vrasës i dënuar dhe i regjistruar për shkelje seksuale, i cili është i njohur me pseudonimin ‘Zoo’.

Ky i fundit po ashtu kaloi shtatë vjet pas hekurave për vrasje të shkallës së parë.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto