Lajme

Ngjarje e rëndë në familjen Rrahimi, koronavirusi ia merr jetën babait dhe djalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Rrahimi, nga Podujeva.

Brenda dy ditës, babai dhe djali, kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Isuf dhe Valon Rrahimit.

Ngushëllime familjarëve u ka shprehur edhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Visar Hoti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Lajme

Ky është numri i rasteve të reja me COVID-19

Lajme

Skandaloze, familja shumëanëtarëshe nga Kosova refuzon testimin në Gjermani, intervenon policia

Lajme

Nisma Socialdemokrate bëhet me katër deputetë të rinj, këta janë emrat