Lajme

Ngjarje e rëndë në Durrës, një 60-vjeçar mbytet në det

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës.

Rreth orës 12:55 të kësaj të mërkure, në lagjen nr. 13, është mbytur duke u larë në det një shtetas rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

“Më datë 30.06.2021, në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, është mbytur duke u larë në det, një shtetas rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e shtetasit të mbytur”, njofton policia.

Postime të ngjajshme
Lajme

Arrijnë në Kosovë 38 mijë e 400 doza tjera të vaksinës AstraZeneca

Lajme

Me kaq vite burgim mund të dënoheni për zjarrvënie të qëllimshme

Lajme

KEDS njofton për zonat që do të kenë mungesë të energjisë elektrike

Lajme

Valon Syla i lidh përgjimet me Xhelal Sveçlën e Haki Abazin