Lajme

Ngacmon çiftin që po putheshin, i riu përfundon në tokë pas grushtit

Disa pamjet të kapura në Australi, tregojnë momentin e një sherri.

Një trajner personal po përballet në gjykatë me akuzën e sulmit pasi goditi me “knockout” një bandit që e ngacmoi atë dhe të dashurën e tij në momentin kur ata po putheshin.

Ngjarja u regjistrua në janar të 2020 në një stacion hekurudhor të Sidney.

Gjyqtari pasi dëgjoi dëshminë e të akuzuarit pa dhe videon e kamerave të sigurisë që tregojnë momentin kur i dashuri godet me grusht agresorin dhe ai bie në tokë pa ndjenja.

Më poshtë pamjet:

https://video.gjirafa.com/vqowfberx425mf3adhjq-03-a5faaf7f9d572611f6c6adc2bfc5620c-video-360p-converted-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin