Show Bizz

Nga pushimet, Eni Koçi nis ditën me një video para pasqyrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Eni Koçi përshëndeti fansat përmes një videoje para pasqyrës.

Eni Koçi ka nisur pushimet me Genc Prelvukajn, ndërsa për fansat kanë publikuar disa fotografi në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Çifti po kalojnë çaste të bukura pranë njëri-tjetrit teksa po shijojnë pushimet larg aktiviteteve të përditshme në profesion.

Mëngjesin e sotëm, Eni e nisi me një video, në të cilën u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë në pjesën e sipërme.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Eni Koçi titullohet “Bella”, kurse po punon rreth projekteve të reja. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto