Show Bizz

Nga 1 deri në 10 çfarë note i vë resë së saj Remzia

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Remzie Osmani është ndër ata zëra që rrallë skena jonë muzikore mund të fitojë të tillë.

Ka shumë vite që është prezente në tregun muzikor, madje me kalimin e kohës ajo veç po pëlqehet e po kërkohet më shumë për ti zbukurar ahengjet, dasmat e mbrëmjet muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Në prillin që e lamë pas, këngëtarja e mirënjohur martoi djalin e saj të vetëm Hamin, dasmë e cila bëri bujë të madhe mediatike për javë e muaj rresht.

Duke u njohur si një grua modeste, nënë e bashkëshorte e mirë, padyshim që edhe si vjehërr i reflektuan virytet dhe anët pozitive të saja.

E tani që po bëhet gjyshe, s’ka ndjenjë më të mirë për të që pas 20 viteve kur e lindi vajzën e saj Riolën.

Në grupin e rejave e vjehrrave që kanë raporte të mira , përmenden edhe Remzia e Gëzimja.

Madje, në një intervistë të realizuar në prag të festave këngëtarja u pyet se nga 1 deri në 10 sa është e kënaqur me nusen?

“Me nusen jam e knaqur shumë, njëherë përniher 10she e ka, nqfotse vazhdon nusja kshtu si asht, atherë gjith jetën do t’jetë bile 10 me yll”, përgjigjet Remzia./Kosovarja/.

 

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto