Sport

Neymar tregon të ardhmen e tij

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Duket se ‘drama’ Neymar po merr fund.

Ylli brazilian, Neymar JR, është emri që po tërheq vëmendjen më të madhe, pasi lidhet me një rikthim tek skuadra e Barcelonës.

Lojtari i PSG ka qenë çështja e diskutimeve të shumta mes Barcelonës dhe PSG në muajt e fundit, por një marrëveshje për rikthimin e tij në ‘Camp Nou’ duket se nuk është arritur.

Raportimet e fundit [Goal], bëjnë të ditur se Neymar ka njoftuar shokët e skuadrës te PSG që do të qëndrojë te PSG.

Barcelona nuk pritet që të bëjë ndonjë tentim tjetër për rikthimin e lojtarit.

Oferta e fundit e kampionëve të La Liga përfshinte Ivan Rakitic, Ousmane Dembele, Todibo dhe 130 milionë euro.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv