Sport

Neymar tregoi hapur ekipin e ri të Lionel Messit

Ku do të luajë Lionel Messi në sezonin e ardhshëm? Kjo është pyetja e shtruar pas njoftimit zyrtar të Barcelonës që tregoi për ndarjen e rrugës me yllin argjentinas.

Gjigandët spanjoll duhet të bëjë pa “pleshtin” në të ardhmen dhe ky nuk është mision i lehtë. Për të shuar çdo dyshim të mundshëm ka menduar Neymar.

Për më tepër që disa orë përpara se Barcelona të vinte me zyrtarizimin për largimin. Ylli brazilian ka publikuar një fotografi ku gjendet me shokët e skuadrës, Di Maria, Paredes, Verrati.

Mes tyre ishte edhe Lionel Messi që brenda pak kohësh do të zyrtarizohet për të marrë emërtimin e plotë si fotografi dhe momente mes shokëve të ekipit të PSG.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar