Sport

Neymar nuk mundi t’i ndalë lotët, kjo është arsyeja

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Neymar ishte shumë i mërzitur kur mori vesh se dëshira e tij për t’u rikthyer te Barcelona nuk do të bëhej realitet.

Sipas spanjolles El Chiringuito, ylli brazilian nuk ndalte dot lotët kur mori lajmin e hidhur.

Sipas raportit, Barcelona telefonoi sulmuesin anësor më 31 gusht, duke i komunikuar se transferimi nuk ishte i mundur.

Sulmuesi brazilian ishte shumë i inatosur dhe i mërzitur, teksa ishte i sigurt se klubi francez do të pranonte ofertën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv