Sport

Nesër zhvillohet ndeshja e fundit e fazës 1/8 të Kupës së Kosovës

Sot u zhvilluan katër ndeshjet e radhës në këtë fazë.

Feronikeli triumfoi si mysafir i Arbcrisë me rezultat 1:0, Istogu befasoi Gjilanin duke e mposhtur 2:0, A&N u kualifikua tutje pas fitores 1:0 ndaj Flamurtarit dhe Trepça ’89 fitoi 4:0 ndaj Ferizajt.

Kurse, nesër në stadiumin “18 Qershori”, Dukagjini do ta kërkojë kualifikimin tutje në ndeshjen kundër 2 Korrikut.

Ndeshja e nesërme luhet me fillim nga ora 13:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina me deklaratë epike

Sport

SUPERLIGA: Kështu duket klasifikimi pas dy ndeshjeve të sotme

Sport

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Sport

Drita rikthehet te fitorja, Llapi i fortë për Ballkanin