Sport

Nesër mbahet turneu i boksit “Lah Nimani” për boksierët e rinj, këto janë rregullat që i ka caktuar IKShPk

Federata e Boksit të Kosovës nesër organizon turneun ndërkombëtar “Lah Nimani”. për boksier të rinj (17-18 vjeç).

Ky turne do të mbahet në Prishtinë, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve nga or 12:00, transmeton Indeksonline.

Në këtë turne, nuk do të lejohen më shumë se 50 persona brenda dhe nuk do të ketë publik.

Federata e Boksit po vazhdon aktivitetet e saj sipas kalendarit.

Postime të ngjajshme
Sport

A do të luaj Myrto Uzuni sonte kundër Barcelonës?

Sport

Dallku dhe Tamniku në procedurë displinore

Sport

Superliga e Kosovës rikthehet në aksion

Sport

Liga e Kampionëve: Edicioni i ri fillon sonte me disa super ndeshje