Sport

Nesër do të dalin në shitje biletat e ndeshjes së kthimit Deçiq – Drita, këto janë çmimet

Drita e ka mposhtur në stadiumin “Fadil Vokrri”, me rezultat prej 2:1 Deçiqin, shkruan Gazetasheshi.com.

Me 15 korrik në Podgoricë, do të zhvillohet edhe ndeshja e dytë ndërmjet këtyre dy skuadrave.

Nesër në qendrën e Tuzit, do të dalin edhe në shitje biletat për këtë ndeshje, ku varjojnë nga 5, 8 dhe 10 euro.

“Biletat do të shiten në qënder të Tuzit në shtandin që kemi vendosur dhe ata prej ores 08:00 – 12:00 dhe prej ores 17:00 – 21:00”, thuhet në njoftimin e Deçiqit.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri