Sport

“Nëse te Kosova ka futbollist ‘Golf 5’, atëherë Zhegrova është Maserati”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trajneri kosovar, Ismet Munishi, ka vlerësuar talentin e Edon Zhegrovës dhe ka kërkuar që ai të përkrahet dhe të mos kritikohet.

“Nuk e kisha inkuadrua Edon Zhegrovën në lojë, megjithatë as nuk duhet ta kritikojmë pasi mund ta dëmtojmë”, tha Munishi në “Dueli Sportiv”.

“Nëse kemi futbollistë Golf 5 te Kosova, atëherë Edon Zhegrova është Masserati”, vlerësoi Munishi.

Për më shumë në videon më poshtë

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv