Lajme

Nëna nga Prizreni raporton në polici se një burrë ia ka marr vajzën e mitur për të bashkëjetuar

Një nënë nga Prizreni ka raportuar në Polici se një person ia ka marrë vajzën e mitur dhe ia ka dërguar në një vend turistik për të bashkëjetuar.

Përmes raportit 24 oësh, Policia ka bërë me dije se rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prizren, 09.06.2021 – 13:25. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar i kishte marrë vajzën e saj të mitur dhe i kishte dërguar në një vend turistik për të bashkëjetuar.”, thuhet në raport.

Me vend të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS njofton për zonat që do të mbesin pa rrymë

Lajme

Krejt çka i tha Shaip Kamberi sot Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë

Lajme

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi tek rruga ‘B’

Lajme

Policia e gjobit me 150 euro, 24-vjeçarin që tejkaloi në vijë të plotë