Show Bizz

Nëna e Ritës tërheqëse nëpër rrugët e Prishtinës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vera Ora po qëndron në Prishtinë.

Ajo ka kaluar sezonën e verës duke pushuar nëpër vendet ku të gjithë ëndërrojmë të shkojmë, e ndërsa ka gjetur kohë që të kalojë disa ditë edhe në shtëpinë e familjes në Ulqin.

Kurse tani Vera Ora ka vendosur që të vizitojë edhe Kosovën.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar në rrugët e kryeqytetit.

Vera është shfaqur shumë elegante në një fustan të gjatë e të verdhë, ndërsa shhet shumë e lumtur teksa kalon para Bilbiotekës Kombëtare, të cilën në postimin e saj ajo e quan një ‘ndërtesë mbresëlënëse’, shkruan Gazeta Express.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto