Lajme

Nëna e Hashim Thaçit feston ditëlindjen, Ganimete Musliu i dërgon torte e lule

Nëna e ish-presidentit, Hashim Thaçi sot feston ditëlindjen e 84-të.

Për ta uruar në këtë ditë të veçantë, ka shkuar deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu, shkruan Reporteri.net.

Musliu ka thënë se Nëna Hyrije është shembull për nënat shqiptare që asnjëherë nuk u dorëzuan dhe qëndruan të forta në çdo sfidë.

“Sot e ka ditëlindjen kjo NËNË e madhe! Nëna e Presidentit Thaçi, sot mbushe 84 vjet, nga zemra i urojmë shendet te plote e pleqeri te rehatshme.
Urime!
Nenat shqiptare asnjeher nuk u dorzuan, qendruan te forta ne çdo sfide dhe na dhane kurajo per te punuar me dinjitet.”, shkruan ajo.

https://www.facebook.com/GanimeteMusliuOfficial/posts/1560363074295731

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën