Show Bizz

Nëna e Atdheut përsëri shëtitet me veturën luksoze të Morena Tarakut

Muaj më parë në veturën e Morena Tarakut u fotografua Atdheu së bashku me nënë dhe vëllain.

Ditën e sotme ndodhi e njëjta gjë përsëri, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar nga Atdheu, shihet brenda veturës së këngëtares Morena Taraku së bashku me nënën e tij.

Kujtojmë se Atdheu dhe Morena u fotografuan bashkë në Turqi derisa u aludua për një lidhje të mundshme dashurie./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës