Sport

Negociatat pranë finalizimit: Milot Rashica pritet të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me këtë klub

Milot Rashica është fare pranë transferimit te Aston Villa

Anësori i Kombëtares së Kosovës është në bisedime të avancuara me Aston Villën dhe gjithçka po shkon drejt finalizimit tani, shkruan Reporteri.net

Sipas raportimeve të fundit Rashica pritet të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me klubin e njohur anglez.

Për Rashicën kanë qenë të interesuar edhe shumë klube tjera, por si duket oferta e Aston Villës ka qenë më tërheqëse për Werderin.

Ky transferim pritet të kushtojë rreth 25 milionë euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani realizon edhe golin e dytë ndaj Trepçës ’89

Sport

Trepça '89 - Ballkani: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Sport

Ka gol në ndeshjen, Trepça '89 - Ballkani

Sport

Prishtina - Gjilani: Mbyllet pjesa e parë e përballjes