Sport

Në prag të ndeshjes me Greqinë, futbollisti i Kosovës infektohet me COVID-19

Përfaqësuesja e Kosovës e ka zhvilluar stërvitjen e fundit para ndeshjes me Greqinë.

Përveç portierit Visar Bekaj që ka rezultuar pozitiv të gjithë lojtarët tjerë janē prezentë çka nënkupton që Challandes ka në dispozicion gjithë futbollistët.

Ndeshja Kosova – Greqia zhvillohet nesër nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk