Show Bizz

Në pasqyrën e ashensorit, Tayna vë në pah format trupore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Tayna e cila me projektet e saj ka arritur të fitoj miliona fansa, vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e saj publike, shkruan Indeksonline.

Ajo vazhdimisht nëpër rrjetet sociale ‘ngacmon’ fansat e saj, duke publikuar fotografi të ndryshme.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ajo ka pozuar në pasqyren e ashensorit duke vënë në pah format e saj më të mira.

Kujtojmë që Tayna me Dafinën me projektin e tyra ‘Bye Bye’ arritën sukses të madh.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto