Lajme

Në këtë vend po e kërkon Diaspora shqiptare Valon Sylën

Të kesh një mendim ndryshe, nuk është asgjë e jashtëligjshëm. Njerëzit kanë mendime dhe qëndrime të ndryshme dhe diversiteti në mendime, por edhe në aspekt të tjera, e bënë interesante boten.

Por, mendimet e gazetarit Valon Syla për Diasporën shqiptare, kanë lënduar shumë njerëz.

 

Madje, gazetari që shpesh në mendime e analiza ka treguar të jetë kontrovers, së fundi është sulmuar edhe fizikisht, shkruan “Kosovarja”.

Pas aktualizimit të madh, ai është bërë nga emrat më të krijuar nga Diaspora në rrjetin e madh social, “Facebook”.

Mërgimtarët po hulumtojnë për çdo deklaratë, apo “rrëshqitje” të radhës nga gazetari.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kandidati i PDK-së reagon për sondazhin

Lajme

“Ke pezm ndaj Kurtit”, “Cili pezm o zotëri, a e ka pa çfarë i keni bërë Prizrenit”: Përplasen Hyseni e Pozhari

Lajme

Haradinaj tregon nëse do bashkëpunojë me Vetëvendosjen për referendumin e bashkimit me Shqipërinë

Lajme

Mister i madh në Lezhë, policia rrethon qytetin