Lajme

Në këtë ditë pritet të bien reshjet e para të borës në Kosovë

Vendi ynë është shoqëruar nga temperatura stabile ditët e fundit.

Kjo situatë pritet të zgjasë edhe gjatë fundjavës dhe javës në vazhdim.

Por fundjava e ardhshme pritet të sjellë një ndryshim të kushteve atmosferike.

Të dielën me 14 nëntor, mbi vendin tonë priten reshje dëbore në viset malore.

Kjo është bërë e ditur nga aplikacioni Weather.com.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia