Show Bizz

Në garë me Ermal Mamaqin??? Ja se ç’thotë vetë Bes Kallaku

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në media dihet që ka konkurencë të madhe, por se si i sheh aktori Besart Kallaku fjalët se ai dhe Ermal Mamaqi janë në garë me njëri-tjetrin tashmë edhe në kinematografi, na e ka treguar mëngjesin e sotëm në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv.

“Kur thotë Ija ime “Gjithkush ka kismetin e vet”. Unë kam 2 vjet e gjysëm që merrem dhe më është dashur një kohë e gjatë që të merrja vendimin për ta sjellë. Tani u poqën gjithë elementet dhe erdhi momenti që të nisja xhirimet. Unë nuk ka patur dhe as më ka shkuar në mend që të kem konkurrencë me Ermalin. Secili duhet të punojë. Në Shqipëri ka 2 lloje ata që flasin dhe ata që punojnë. Unë kam zgjedhur të punoj dhe të mos flas as për veten as për të tjerët.”,- ka thënë aktori lidhur me këtë çështje

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto