Sport

Në festë e në muzikë – klubi i Drenicës feston fitoren ndaj Malishevës

Klubi Futbollistik “Drenica” ka fituar ndeshjen e tyre të radhës në kuadër të Superligës së Kosovës, shkruan Sheshi.info.

Me rezultat minimal 1-0, skuadra e drejtuar nga Tahir Lushtaku ka marrë kreun e tabelës pas kësaj fitore dhe skuadra është parë duke festuar.

Dardan Rogova, përmes një postimi në llogarinë zyrtare në “Instagram” ka shfaqur pamje nga festa e lojtarëve.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit