Show Bizz

Në ditëlindjen e saj, Luana Vjollca zbulon dhuratën për fansat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollca ka vendosur të ju bëjë dhuratë fansave sot në ditëlindjen e saj.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Urimet e shumta nuk kanë munguar e sigurisht as dhuratat, mirëpo edhe vajza e ditëlindjes e ka pikërisht sot një dhuratë për fansat e saj.

Ajo sot në orën 18:00 do ta publikoj projektin e ri muzikor dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Vajza e ditëlindjes ka një dhuratë për ju”, ka shkruar ajo pranë postimit.

dsfedsfe

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto