Sport

Ndryshon rezultati në dy përballje të Ligës së Parë

Kanë startuar gjashtë ndeshjet e para të javës së pestë në Ligën e Parë, derisa në program ka përballje mjaft interesante, shkruan Gazetasheshi.com.

Vëllaznimi dhe Liria luajnë në kryendeshjen e javës në Grupin A, derisa po në këtë grup do zhvillohen edhe katër ndeshje të tjera.

Gazeta “Sheshi” u’a transmeton të gjitha rezultatet në kohë reale:

LIVE

GRUPI A

Vëllaznimi – Liria 0-0

Malisheva – Istogu 0-0

Trepca – Dukagjini 1-1

Drenasi – Vushtrria 0-0

Onix – A&N 1-0

GRUPI B

Ulpiana – Vllaznia 0-0

Postime të ngjajshme
Sport

Arbnor Morina: Humbëm ndeshjen nga dy gabime

Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë