Sport

Ndryshon renditja tabelare në Grupin B të Ligës së Parë

Renditja tabelare në Ligën e Parë, satkësisht Grupin B ka ndryshuar jo pak nga takimet e ditës së diel, shkruan Gazetasheshi.com.

Në krye të klasifikimit vazhdon të qëndrojë skuadra e Ulpianës me 13 pikë, ndërkohë që pasohet nga Flamurtari dhe Dardana që kanë nga nëntë pikë.

Zhgënjyes në këtë fillim kampionati janë rezultatet e Ferizajt dhe Vllaznisë, teksa ndodhen larg pritshmërive të tyre.

Renditja tabelare në Grupin B – Liga e Parë:

Postime të ngjajshme
Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë

Sport

Tabela e Superligës pas ndeshjeve të sotme