Lajme

Ndriçohet Podujeva, qytetarët duartrokasin nga sheshi- i pranishëm edhe Agim Veliu

Është bërë përurimi i ndriçimit në Bulevardin e Dëshmorëve në Podujevë.

Pjesëmarrës ishin u.d. i kryetarit të komunës dhe kandidati për kryetar, Nexhmi Rudari, ministri Punëve të Brendshme, Agim Veliu dhe deputeti i LDK-së, Visar Hoti.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=168510388262228

Postime të ngjajshme
Lajme

Avdullah Hoti telefonon Vjosa Osmanin, jep një paralajmërim

Lajme

OBSH’ja paralajmëron për valën e tretë të koronavirusit

Lajme

Nxehen nga Nisma e “sulmojnë” Vjosa Osmanin

Lajme

Skandaloze: Zyrtari i MTI-së keqpërdor pagesën e licensave, u kërkon ryshfet kompanive