Sport

Ndodhi në Europa ligë, dikush porositi pica

Në ndeshjen mes Molde-Hoffenheim nw UEFA Europa League një tifoz ka kapur një moment interesant.

Dikush nga stafi kishte porositur pica gjatë ndeshjes. Gjatë minutës së 20’të, shihet momenti kur në stadium futet një person me dy pica dhe një ‘cola’.

Kujtojmë që ndeshja mes Molde dhe Hoffenheim u mbyll me rezultat të barabartë 3 me 3.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Rënditja tabelare pas xhiros së 23-të

Sport

Superliga e Kosovës: Mbyllet me këtë rezultat ndeshja, Feronikeli – Drita

Sport

Ja rezultatet komplete në Ligën e Parë

Sport

SUPERLIGA LIVE: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultatë