Show Bizz

Ndodhi e papritura mes kushërirave që i kishin prishur raportet mes vete

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anxhelina dhe Beatrix i kanë befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Dy kushërirat, Anxhelina dhe Beatrix, i kishin acaruar raportet mes vete dhe as nuk flisnin për një kohë, shkruan lajmi.net.

E tani Anxhelina nëpërmjet një postimi ka bërë të ditur se ato janë pajtuar. Në postimin e bërë të dyja shihen krah njëra-tjetrës në makinë derisa Anxhelina i kishte vënë mbishkrimin interesant imazhit.

“Me gocën e tezes që m’kishte bërë unfollow”, ka shkruar ajo në Instagram.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto