Sport

Ndihmëstrajneri i Ulpianës tregon si e mposhtën Gjilanin

Ndihmëstrajneri i Ulpianës, Visar Bardhi është shprehur i lumtur për fitore ndonëse ka pasur edhe hamendje se do të triumfojnë ndaj Gjilanit.

Derisa tutje, Bardhi shtoi se kjo fitore i jep motivim për të marrë pikë të plota edhe në ndeshje tjera.

“Ne e kemi ditur që do të triumfojmë në Gjilan, pas të gjitha ndeshjeve të bukura por që nuk e kemi pasur fatin.

Në Gjilan kemi dhënë maksimumin dhe arritëm fitoren. Çdo ndeshje jemi të motivuar, por tani do të jemi edhe më të motivuar pas kësaj ndeshje”, deklaroi Bardhi.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit