Sport

Ndihmësi i Bylbyl Sokolit përcjelli dje nga afër miqësoren e skuadrës rivale

Takimi mes Drenicës dhe Istogut kishte qendrën e vëmendjes gjatë ditës së djeshme.

Ndeshja që përfundoi në të mirë të skuadrës nga Skenderaj u përcjell edhe me një rast interesant të futbollistit mysafir Effa Dylan i cili kreu nevojën e tij në rrethojat e stadiumit, shkruan Gazeta Olle.

Por gjithë këto gjëra nuk mund ta linin anash vëmendjes dhe syrit të shikuesit edhe një mysafir special.

Ndihmës-trajneri i ri i Gjilanit, Granit Dervisholli ishte i pranishëm për të parë ndeshjen.

Dervisholli ishte prezent në këtë miqësore me mision special, ai duhej ta përcillte skuadrën rivale të “Skifterëve” në Kupën e Kosovës, Istogun.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Rënditja tabelare pas xhiros së 23-të

Sport

Superliga e Kosovës: Mbyllet me këtë rezultat ndeshja, Feronikeli – Drita

Sport

Ja rezultatet komplete në Ligën e Parë

Sport

SUPERLIGA LIVE: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultatë