Show Bizz

“Ndihem më e bekuara në botë”, Luana bën dedikimin prekës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollca ka bërë një dedikim prekës pasi festoi ditëlindjen e 28-të.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni i fundit, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, moderatorja kishte disa fjalë për ata që e uruan me rastin e ditëlindjes dhe falënderoi për mbështetjen rreth këngës së re.

“Ndihem me e bekuara ne bote!!! Faleminderiit secilit prej jush per urimet te cilat me kane emocionuar pafund. 🙏🏻
Faleminderiit per mbeshtetjen e dashurine tuaj ne kengen e re #TiAmo🙏🏻 Ju dua me zemer.. e juaja 💜”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, me rastin e ditëlindjes, Luana organizoi festë madhështore me të ftuar familjarë e miq të saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto