Sport

Ndeshjet e sotme në Superligë, kompania e madhe e basteve publikon kuotat, “përjashtohet” sfida Drenica – Ulpiana

Sot do të nis java e 13-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Sot do të zhvillohen gjithsej tri ndeshje.

Vëmendja do të jetë në stadiumin e qytetit në Suharekë, atje ku Ballkani luan ndaj Dritës.

Ndeshje interesante pritet të jenë edhe Drenica – Ulpiana dhe Malisheva – Llapi.

Kompania e madhe e basteve, “bet365” ka publikuar kuotat përveç ndeshjes mes Drenicës dhe Ulpianës.

Sa i përket ndeshjes Ballkani – Drita, suharekasit konsiderohen favorit me 2.00, barazimi vlen 3.30, kurse fitorja e gjilanasve me 3.25.

Nga ana tjetër, për ndeshjen Malisheva – Llapi, vendasit janë favoritë me kuotë 2.30, barazimi vlen 3.20, dhe fitorja e llapjanëve me 2.75.

Të tri këto ndeshje nisin në ora 13:00.

Related posts
Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Sport

Broja thyen një tjetër rekord në Premier Ligë pas golit të shënuar

Sport

Eskalon debati mes Xhevdet Pozharit e Shpëtim Deskut: ‘Me pas qenë te unë ishim nda ndryshe’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *