Sport

Ndeshjet e javës së 24-të në Grupin B të Ligës së Parë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin B të Ligës së Parë, shkruan Zeri.info.

Skuadra lidere e këtij grupi, Ulpiana, do të jetë nikoqire e Kek-ut.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Flamurtari, pret 2 Korrikun.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Vitisë dhe Ferizajt.

Çiftet e javës së 24-të në Grupin B të Ligës së Parë:

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s