Sport

Ndeshja Shkupi – Llapi, nesër dalin në shitje biletat, zbulohet çmimi

Të enjten e 8 korrikut, zhvillohen ndeshja e parë kualifikuese e Ligës së Konferencës së UEFA-së, përcjell FrontOnline.

Në stadiumin “Todor Proeski”, Shkupi është nikoqir i Llapit, derisa nesër dalin biletat në shitje.

Nga ora 17.00 deri në ora 20.00, biletat mund t’i gjeni në Çarshi të Shkupit.

Çmimi I biletave do të jetë 200 denarë.

Ndeshja Shkupi – Llapi, do të luhet me 30 përqind të kapacitetit të stadiumit dhe tifozët duhet t’i respektojnë masat anti-COVID, të bëhet dezinfektimi i duarve, matja e temperaturës, të mos grumbullohemi dhe të mbajmë distancë sociale brenda stadiumit.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina