Sport

Ndeshja e zjarrtë në Prishtinë qysh në start shënohet dy gola

Është dashur të zhvillohen vetëm dy minuta lojë për t’u shënuar goli i parë në ndeshjes Drita – Deçiç që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Demokracia.com.

Skuadra mysafire ishte në epërsi 0:1, me golin e shënuar nga Ilir Camaj i cili e shfrytëzoi një huti në mbrojtjen gjilanase dhe pa shumë vështirësi ka shënuar në portën e Faton Malokut.

Nuk ka vonuar shumë dhe Drita ka barazuar përmes Almir Ajzerajt me një gol të shënuar në minutën e 10-të të ndeshjes 1:1.

Ndeshja Drita – Deçiç zhvillohet në kuadër të rrethit të parë në Conference League.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë