Lajme

Ndërron jetë avokati nga Prishtina

Ka ndërruar jetë avokati Mejdi Dehari nga Prishtina.

Oda e Avokatëve të Kosovës ka njoftuar se sot humbi jetë avokati Dehari, varrimi i të cilit do të bëhet sot pasdite, përcjell Demokracia.com

Avokati Dehari që nga viti 2015 ushtroi profesionin e tij në Prishtinë.

Njoftimi i plotë:

Ndërroj jetë avokati Mejdi Dehari nga Prishtina!

04.08.2021, Prishtinë – Oda e Avokatëve të Kosovës, njofton opinionin se sot me datë 04.08.2021, humbi anëtarin e saj, avokatin Mejdi Dehari.

Me këtë rast, Oda e Avokatëve të Kosovës, i shprehë ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Varrimi i të ndjerit, do të bëhet sot me datë 04.08.2021, në ora 17:00 varrezat e lagjes Arbëria (Dragodan) – Prishtinë.

Avokati Mejdi ushtroi profesionin e avokatit që nga data 21.12.2015, me seli të zyrës në Prishtinë.

Postime të ngjajshme
Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën

Lajme

Kjo është mosha e 19 viktimave që humbën jetën nga virusi