Sport

Ndërpritet miqësorja Liria – Dukagjini, sulmohet gjyqtari

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Referi Hasan Hasani është sulmuar sot në ndeshjen miqësore në mes Lirisë dhe Dukagjinit, që ka qenë duke u zhvilluar në stadiumin “Përparim Thaçi” në Prizren.

Sipas burimeve të Gazetës ndeshja është ndërprerë në fillimin e pjesës së dytë, pasi që lojtarët e Lirisë e kanë sulmuar referin që ka qenë duke e drejtuar ndeshjen .

Nuk dihet ende se çfarë lëndimesh ka marrur referi.

Ndeshja është ndërprerë në pjesën e dytë te rezultati 0:0.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv