Sport

Ndërhyrja e Gjimshitit kundër Uellsit që është bërë virale

Berat Gjimshiti çdo ndeshje po e dëshmon që është mbrojtësi më i mirë në trojet shqiptare.

Dje, në miqësoren kundër Uellsit, ai pati një paraqitje fantastike së bashku me dy partnerët e tij Kumbulla dhe Ismajli.

Një ndërhyrje e Gjimshitit është bërë virale në internet dhe po komentohet shumë.

Mbrojtësi shqiptar në një aksion arrin të ndal dy lojtarë të Uellsit, duke e shpëtuar portën shqiptare.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë