Lajme

Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar

Ndahet nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë Haki Sinani.

Haki Sinani ishte një prej biznesmenëve më të suksesshëm në Shqipëri, themelues dhe Administrator i kompanisë së njohur “Hidrosanitare Sinani”.

Homazhet do të zhvillohen pranë ambienteve të kompanisë ditën e diel ora 10:00 – 12:00, ndërsa ceremonia e varrimit do të bëhet të dielën ora 12:00, në Shijak.

Related posts
Lajme

Kjo është gruaja më e kërkuar në Evropë

Lajme

Kush është njeriu i afërt i Abdixhikut që do të bëhet zëvendës i Ramës?

Lajme

Rrëfimi prekës i mikut për shokun që iu vetëvra

Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *