Show Bizz

Ndahen Dardi dhe Agnesa? 17 vjeçari publikon video duke qarë

Ai është një nga personazhet më të përfolur nga emisioni i dashurisë “It’s my love”.

Bëhet fjalë për Dardin, 17 vjeçarin i cili vetëm pak muaj më parë u martua me Agnesën, shkruan Gazeta online “Reporteri.net“.

Por, çfarë po ndodh me çiftin, pasi së fundmi ai ka publikuar një video ku shfaqet duke qarë.

Por, çfarë po ndodh me çiftin, pasi së fundmi ai ka publikuar një video ku shfaqet duke qarë.

VIDEO

“Nuk po du mu knaq, po du me vujt”, ka shkruajtur Dardi.

 

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Fifi me gjendje të keqe shëndetësore brenda shtëpisë së madhe të BB VIP

Show Bizz

Atdheu dhe Antonela bëhen bashkë

LajmeShow Bizz

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

LajmeShow Bizz

Me t’u kthyer në Kosovë, Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës