Sport

Napoli publikon testet për Covid-19, Rrahmani merr rezultatin

Skuadra e Napolit na ka përfunduar edhe këtë mëngjes testet për Covid-19, ku e gjithë skuadra kanë rezultuar negativ.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në “Twitter”, skuadra e Napolit ka njoftuar se futbollistët dhe i gjithë stafi në testin e bërë sot për Covid-19 kanë rezultuar negativ, shkruan IndeksOnline

Me këtë rast edhe Rrahmani i cili është testuar me Napolin ka dalur negativ në testin e fundit.

Postime të ngjajshme
Sport

Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës, ka disa fjalë për futbollistët e tij

Sport

Tahir Batatina: Iu kam thënë futbollistëve, nëse bijmë në Ligën e Parë…

Sport

Rezultatet e ditës në Ligën e Parë

Sport

Rënditja tabelare në Superligën e Kosovës